Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego dnia wiosny! :)
Nie dość, że śliczna pogoda za oknem, to jeszcze cieszy mnie fakt, że dziś zrobiłam bardzo szybkie i bardzo udane zakupy. Wybrałyśmy się z dziewczynkami na obchód ciucholanów. No i w ten oto sposób wydałam swoje ostatnie pieniądze. Ale w sumie się opłacało.
A to moje zdobycze:
bluzeczka firmy atmosphere, 24 zł.
i spodnie stradivarius, 45 zł ;).
A teraz koniec, pora na naukę. I najwyższy czas, żeby zacząć oszczędzać.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz