poniedziałek, 21 marca 2011

Witaj wiosno :)

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego dnia wiosny! :)
Nie dość, że śliczna pogoda za oknem, to jeszcze cieszy mnie fakt, że dziś zrobiłam bardzo szybkie i bardzo udane zakupy. Wybrałyśmy się z dziewczynkami na obchód ciucholanów. No i w ten oto sposób wydałam swoje ostatnie pieniądze. Ale w sumie się opłacało. 

A to moje zdobycze: 


bluzeczka firmy atmosphere, 24 zł.



i spodnie stradivarius, 45 zł ;).

A teraz koniec, pora na naukę. I najwyższy czas, żeby zacząć oszczędzać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz