Stwierdziłam, że nadchodzi wiosna, wakacje niebawem, więc trzeba się wziąć za siebie. I w ten oto sposób zapisałam się na "aerobik z elementami jogi". Chodzę na zajęcia raz w tygodniu ale skuszę się też na wtorkowe spotkania. Instruktorka daje nam niezły wycisk.
Z drugiej strony te ćwiczenia są też dla mnie formą relaksu, odstresowania się od codziennej, pełnej nauki rzeczywistości (za miesiąc matura!).
Jakoś dam radę, mimo iż pani profesor znęca się nad nami psychicznie :P
A oto moja spodnie:
Szukam jakiś koturnów na lato :P dodam linki tych, które przyciągnęły moją uwagę ceną i wyglądem :
czerwone i białe mnie kuszą. Prawie wszystkie pary butów mam czarne. Muszę zmienić tą monotonię..
Te mają śliczny kolor! mój ulubiony! poszukuję lakieru do paznokci w tym odcieniu ;)
A takie szpilki kupię za pierwszą pensję :) :
;-) no nareszcie mogę dodawać komentarze :D być może i ja za jakiś czas założę nowego bloga.. bo mnie to kusi ;pp
OdpowiedzUsuńa i wiesz, ten dres jest fajny, kurde ;D ci co go mają to wymiatają :) ;-*
OdpowiedzUsuńano ;) ja w nich wyglądam jak damska wersja Tedego albo 50centa :P ;*
OdpowiedzUsuń